[OUTLET] W cieniu

[OUTLET] W cieniu - ASA Harrison | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ASA Harrison
WYMIAR
6,15 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] W cieniu.pdf
ISBN
7701848629998

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Nagroda „Guardiana” dla najlepszego thrillera psychologicznego.Milion sprzedanych egzemplarzy.Todd zostawia Jodi dla dużo młodszej kobiety. Dla Jodi oznacza to koniec życia, które dotąd prowadziła: pięknego domu, stabilizacji, bezpieczeństwa. Jedynym, i najlepszym wyjściem z tej sytuacji wydaje się zamordowanie partnera, zanim ten zmieni testament.W cieniu to przenikliwa, psychologicznie wiarygodna analiza rozpadu związku i tego, do czego zdolny jest zwykły człowiek, który może stracić wszystko.

Akcja toczy się w ostatnich dniach wojny i w czasach stalinizmu, kiedy następowały stopniowe zmiany upodabniające polski system społeczny i gospodarczy do modelu ... Informacje o Outlet - W cieniu tamtych dni - 7544934130 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-09-07 - cena 19,60 zł Jak w ciągu kilku tygodni w wieloletnim związku można przejść od stabilizacji do morderstwa? Todd zostawia Jodi dla dużo młodszej kobiety.

Data zakończenia 2018-09-07 - cena 19,60 zł Jak w ciągu kilku tygodni w wieloletnim związku można przejść od stabilizacji do morderstwa? Todd zostawia Jodi dla dużo młodszej kobiety. Dla Jodi oznacza to koniec życia, które dotąd prowadziła: pięknego domu, stabilizacji, bezpieczeństwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI