Francuski w tłumaczeniach Gramatyka Część 4 Poziom B2-C1

Francuski w tłumaczeniach Gramatyka Część 4 Poziom B2-C1 - Janina Radej | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janina Radej
WYMIAR
7,53 MB
NAZWA PLIKU
Francuski w tłumaczeniach Gramatyka Część 4 Poziom B2-C1.pdf
ISBN
8366978796350

OPIS

To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie zaawansowanym (B2-C1). Jest to też idealny suplement do regularnej nauki języka francuskiego. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Jest to też doskonały materiał wspomagający zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia.- setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniem trudności, które ułatwią zapamiętanie konstrukcji zdaniowych i słownictwa,- czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka francuskiego,- płytę CD (mp3) z ponad sześciogodzinnym kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i poprawnego konstruowania zdań,- przystępny układ stron, który zmotywuję Cię do codziennej nauki.W prosty i przystępny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Jest to doskonałe połączenie gramatyki i rozmówek, dzięki czemu nauczysz się posługiwać językiem naturalnie i poprawnie w codziennej komunikacji.W książce znajdują się takie zagadnienia jak:- mowa zależna,- spójniki,- l'infinitif passé,- użycie trybów subjonctif i conditionnel.

Ponad 1200 zdań do tłumaczenia opracowanych według zagadnień gramatycznych na poziomie zaawansowanym (B2-C1). ""Francuski w tłumaczeniach Gramatyka cz. 4"" to ostatnia część wyjątkowego kursu do praktycznej nauki języka francuskiego, który łączy w sobie naukę gramatyki oraz umiejętności mówienia.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Opis: Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka cz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI