Szczerze o życiu bez dzieci

Szczerze o życiu bez dzieci - Edyta Broda | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edyta Broda
WYMIAR
11,78 MB
NAZWA PLIKU
Szczerze o życiu bez dzieci.pdf
ISBN
4471637120516

OPIS

Szczerze o życiu bez dzieciLekki, osobisty przewodnik popularnej blogerki po bezdzietności z wyboru.Jak radzić sobie z presją społeczną i odpowiadać na trudne/tendencyjne pytania znajomych, rodziny i lekarzy?Czy macierzyństwo i ojcostwo są koniecznymi warunkami satysfakcji i życiowego spełnienia?Jak się zmieniło postrzeganie bezdzietności??Czy małżeństwo bez dzieci ma sens?Czym się kierować, by nie żałować?Autorka zaprasza do rozmowy osoby, które otwarcie opowiadają o swoich wyborach. I reakcjach, z którymi musiały się zmierzyć. Poznaj ich punkt widzenia, jeśli właśnie zastanawiasz się, czy rola matki jest dla ciebie. Ale i wtedy, gdy masz już dzieci i… marzysz o chwili wytchnienia.Bezdzietność to nie pustka. To pełna możliwości przestrzeń.

Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Oceń, napisz recenzję/opinię [+] Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ... Szczerze o życiu bez dzieci Lekki, osobisty przewodnik popularnej blogerki po bezdzietności z wyboru.

Czy małżeństwo bez dzieci ma sens? Czym się kierować, by nie żałować? Autorka zaprasza do rozmowy osoby, które otwarcie opowiadają o swoich wyborach. I reakcjach, z którymi musiały się zmierzyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI