Rozmównik polsko-niemiecki

Rozmównik polsko-niemiecki - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,62 MB
NAZWA PLIKU
Rozmównik polsko-niemiecki.pdf
ISBN
2094220172965

OPIS

Po niemiecku porozumiemy się w całej Europie Zachodniej i Północnej ora Skandynawii. Rozmównik polsko-niemiecki pomoże Ci rozwiązać język w każdej sytuacji. Łączy w sobie zalety słownika i rozmówek. Jest zatem idealnym rozwiązaniem na wyjazd za granicę i naukę języka w domu.- 1 400 haseł głównych- 14 000 przykładowych zdań, wyrażeń i zwrotów ilustrujących użycie danegi hasła w rozmaitych kontekstach- Kompendium gramatyki hiszpańskiej wraz z przykładami

Przeczytaj recenzję Rozmównik polsko-niemiecki. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Rozmównik polsko-niemiecki autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Premiera: 2015-09-28. Księgarnia internetowa merlin.pl > KSIĄŻKI > Nauka języków > język niemiecki > ROZMÓWNIK POLSKO-NIEMIECKI + SŁOWNIK CD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI