Profesor Dębski. Lekarz od cudu życia

Profesor Dębski. Lekarz od cudu życia - Edyta Brzozowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edyta Brzozowska
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Profesor Dębski. Lekarz od cudu życia.pdf
ISBN
3696993912446

OPIS

Pacjentki mówiły o nim, że jest jak Juda Tadeusz, patron od spraw trudnych i beznadziejnych. Bo profesor Romuald Dębski nie był zwyczajnym ginekologiem-położnikiem. Raczej ostatnią szansą na macierzyństwo. Kobiety, które przez lata bez powodzenia starały się zajść w ciążę, leczyły się właśnie u niego. I rodziły dzieci. Mimo swoich chorób: endometriozy, raka, bezowulacyjnych cyklów, chorób tarczycy, wad serca czy niepełnosprawności.Ta książka to zbiór opowieści kobiet, których inni specjaliści nie umieli lub bali się leczyć. Pod prostymi słowami kryją lata oczekiwań, niepewności, braku nadziei. To także zapis czasów, w których pacjentki niejednokrotnie musiały walczyć, aby zajść w ciążę i urodzić dziecko. Dla nich warszawski lekarz był cudotwórcą i to one mają prawo postawić pytanie – kto tak naprawdę jest pro-life?Wsłuchaj się w głos tych, dla których ostatecznie liczy się cud życia.

Jego mama była lekarką i - jak opowiadał w wywiadzie telewizyjnym dla TVN - często jako dziecko, a potem nastolatek, przypatrywał się jej pracy. Profesor Dębski. Lekarz od cudu życia ; Skip to the end of the images gallery.

Kobiety, które przez lata bez powodzenia starały się zajść w ciążę ... Kup teraz na Allegro.pl za 34,11 zł - PROFESOR DĘBSKI. LEKARZ OD CUDU ŻYCIA z miasta Tomaszów Lubelski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI