Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka Część 4 Poziom B2+

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka Część 4 Poziom B2+ - Magdalena Filak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Filak
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka Część 4 Poziom B2+.pdf
ISBN
4489334991761

OPIS

Chcesz swobodnie posługiwać się językiem hiszpańskim na poziomie średnio zaawansowanym wyższym (B2+)? Jeżeli tak, czwarta część podręcznika "Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka" jest doskonałym wyborem.• Jasny, nowatorski i logiczny układ stron zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki.• Setki zdań przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, ułatwią Ci zapamiętanie konstrukcji językowych i słownictwa.• Przystępne wskazówki do zdań pozwolą Ci szybko zrozumieć i przyswoić zagadnienia gramatyczne takie jak: użycie subjuntivo, użycie czasowników ""dar"", ""volver"", ""quedar"", ""echar"", zdania czasowe, warunkowe i celowe oraz rodzajniki.• Ponad 7-godzinny kurs audio mp3 pomoże Ci w utrwaleniu przyswojonej wiedzy oraz ćwiczeniu wymowy i poprawnego konstruowania zdań.""Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka, cz. 4"" jest wymarzoną książką dla samouków, uczniów, młodzieży i dorosłych. Stanowi idealne uzupełnienie tradycyjnych kursów językowych oraz nauki w szkole lub na uniwersytecie. To również doskonały materiał dla maturzystów oraz osób przystępujących do egzaminów DELE.Połączenie praktycznych rozmówek z zagadnieniami gramatycznymi czyni z serii ""Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka"" wyjątkowe narzędzie do efektywnej nauki języka hiszpańskiego. Dzięki niej uczysz się gramatyki w sposób praktyczny - przyswajając wyrażenia i słownictwo z języka codziennego.

Trzecia część obejmuje zagadnienia gramatyczne, które są niezbędne do opanowania języka na poziomie B1-B2. Gramatyka. Poziom B2.

Trzecia część obejmuje zagadnienia gramatyczne, które są niezbędne do opanowania języka na poziomie B1-B2. Gramatyka. Poziom B2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI