Szczęśliwe jelita

Szczęśliwe jelita - Vincent Pedre | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vincent Pedre
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Szczęśliwe jelita.pdf
ISBN
7410734728275

OPIS

Nowe wydanie najweselszego poradnika o zdrowiu jelit!Czy wiesz, że twój drugi mózg znajduje się w... jelitach?To właśnie tam powstaje ponad 90% serotoniny produkowanej przez ludzki organizm.Chore jelita mogą powodować m.in. depresję, przewlekłe zmęczenie, uporczywe wzdęcia, trudną do zrzucenia nadwagę i alergie. Dr Vincent Pedre przychodzi na pomoc wszystkim tym, którzy podobnie jak on cierpią na zespół jelita drażliwego lub odczuwają powyższe dolegliwości. Wykorzystując wiedzę zdobytą przez lata praktyki lekarskiej oraz doświadczenie swoich pacjentów, opracował uniwersalny program, który pomaga przywrócić prawidłową pracę jelit i uczynić je szczęśliwie zdrowymi.Zastosuj 28-dniowy plan oczyszczania, dzięki któremu:– wyeliminujesz stymulatory nieprawidłowej pracy jelit, które znajdują się w jedzeniu;– oczyścisz jelita z nagromadzonych substancji chorobotwórczych;– pożegnasz się z uczuciem przelewania i bulgotania w żołądku, wzdęciami i bólem związanym z trawieniem;– wprowadzisz do swojej diety skuteczne probiotyki i składniki odżywcze pomocne w odbudowie jelit.To idealna metoda zarówno dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją odporność, odbudowując florę bakteryjną jelit, wyleczyć się z przewlekłych problemów z trawieniem, spadkami nastroju, alergiami, jak i dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, zanim będzie na to za późno.Zbuduj swoje idealne zdrowie na szczęśliwych jelitach!

depresję, przewlekłe zmęczenie, uporczywe wzdęcia, trudną do zrzucenia nadwagę i alergie. Dr Vincent Pedre przychodzi na pomoc wszystkim tym, którzy podobnie jak on cierpią na zespół jelita drażliwego lub odczuwają powyższe dolegliwości. Szczęśliwe jelita,Wypróbuj sprawdzony program Vincenta Pedre, pozbądź się problemów z wagą i metabolizmem, chronicznymi bólami brzucha lub bulgotaniem w żołądku, a,Księgarnia internetowa INFOR.pl to książki, ebooki, serwisy specjalistycze dla księgowych, prawników, kadrowych. Zależności pomiędzy ciałem a jelitami .

Jeśli flora bakteryjna zostaje zaburzona, a jelita nie pracują tak jak powinny, choruje cały organizm ... Szczęśliwe jelita Szanowni Klienci, Rozwijamy się dla Was :) 16 i 17-tego stycznia w godzinach 22:00 do 8:00 rano przeprowadzimy niezbędne prace techniczne. Szczęśliwe jelita. Wedle ostatnich doniesień ze świata medycyny, nasze zdrowie zaczyna się w jelitach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI