Stranger Things. Po drugiej stronie (komiks)

Stranger Things. Po drugiej stronie (komiks) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,23 MB
NAZWA PLIKU
Stranger Things. Po drugiej stronie (komiks).pdf
ISBN
6991685484815

OPIS

STRANGER THINGS. PO DRUGIEJ STRONIEDowiedzcie się, co się działo z Willem podczas jego nieobecności w pierwszym sezonie kultowego serialu Stranger Things dostępnego na Netflixie! Przeczytajcie komiks napisany przez znakomitą Jody Houser (autorkę wielu innych komiksów, np. Doctor Who, Gwiezdne wojny) i narysowany przez Stefana Martino (m.in. Doctor Who, Nosferatu, Gwiezdne Wojny).Druga Strona, miejsce spotykane wcześniej wyłącznie w koszmarach sennych i wizjach.Will Byers nie ma pojęcia, jak nazywać mroczną krainę, w której się znalazł, wie tylko, że jest tu sam i grozi mu niebezpieczeństwo. Wszędzie czai się dziwny, skrzeczący potwór, a w powietrzu unoszą się znajome głosy dochodzące z prawdziwego świata. Aby przeżyć, Will trzyma się tego, czego nauczył się od przyjaciół, oraz nadziei, że uda mu się wrócić do domu i do bliskich.

Scenariusz: Jody Houser Rysunki: Stefano Martino Tusz: Lauren Affe Kolory: Keith Champagne Seria: Stranger Things Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie Data wydania: 19 maja 2019 Tłumaczenie: Donata Olejnik Liczba stron: 96 Format: 170x260 mm Oprawa: twarda Papier: kredowy Druk: kolorowy ISBN: 9788327159366 Cena: 49,90 Wydawca oryginału: Dark Horse Druga Strona, miejsce spotykane wcześniej wyłącznie w koszmarach sennych i wizjach. Will Byers nie ma pojęcia, jak nazywać mroczną krainę, w której się znalazł, wie tylko, że jest tu sam i grozi mu niebezpieczeństwo.

Czytelnicy w Polsce mieli już m.in. okazję zapoznać się z powieściami „Mroczne umysły" i „Ciemność nad miastem", a także komiks „Po drugiej stronie".

POWIĄZANE KSIĄŻKI