[OUTLET] Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

[OUTLET] Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji - Konrad Gaca | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konrad Gaca
WYMIAR
9,62 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji.pdf
ISBN
6400407329928

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Kolejna książka Konrada Gacy, znanego i cenionego specjalisty ds. leczenia otyłości i motywatora. Człowieka, który pomógł już tysiącom ludzi zapanować nad nadwagą i otyłością."Obudź w sobie wojownika" to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. To autorska metoda motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu.Konrad Gaca dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami - opowiada historię walki o zdrowie córeczki, przywołuje najtrudniejsze momenty w swoim życiu, by wszystkim nam pokazać, że każdy cel jest na "wyciągnięcie ręki". Stawia również niełatwe pytania i oczekuje na nie odpowiedzi.Ta książka jest jak rozmowa z przyjacielem - pokazuje, w jaki sposób i dlaczego warto walczyć o siebie.To intensywny zastrzyk siły i motywacji, polecany wszystkim, którym tego brakuje. Lektura idealna dla tych, którzy chcą czuć się szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi, którzy chcą "obudzić w sobie wojownika"!"Bo przecież każdy z nas ma w sobie wojownika. Taka po prostu jest nasza natura, chociaż często o tym zapominamy. Zapominamy, że opowieść o sile ludzkiego ducha, która potrafić przenosić góry, to opowieść o każdym z nas".

Rok wydania: 2016 Format: 17.2x21.9 Oprawa: Twarda Wysyłka: Szczegóły: Obudź w sobie wojownika - Gaca Konrad. Tytuł: Obudź w sobie wojownika Podtytuł: Siła motywacji Autor: Gaca Konrad Wydawnictwo: Burda Publishing Polska ISBN: 9788380531376 Języki: polski Rok wydania: 2016 Ilość stron: 152 Format: 17.2x21.9 Oprawa: Twarda Waga: 0.5 kg „Obudź w sobie wojownika" to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości.

Konrad Gaca dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami - opowiada historię walki o zdrowie córeczki, przywołuje najtrudniejsze momenty w sw… `Obudź w sobie wojownika` to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. To autorska metoda motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI