[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny

[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny - Andrew Nicoll | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Nicoll
WYMIAR
5,54 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny.pdf
ISBN
3465833478467

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Porywająca książka o pragnieniach i niespełnieniu.Gdzieś w Ameryce Łacińskiej jest nadmorskie, niewielkie państwo, niemal policyjne, w którym nieustannie wszyscy są śledzeni i inwigilowani. W tym okrutnym świecie żyje w spokoju i luksusie sławny pisarz, kawaler w średnim wieku. Jednak ten znakomity autor miesiące już, lata całe niczego nowego nie opublikował… Myśli, że natchnie go ponownie piękna i inteligentna dziewczyna. Ale co się stanie, kiedy okaże się, że to ona napisze wspaniałą powieść.Druga książka autora magicznego „Dobrego człowieka”!

Inne książki tego autora > Dodaj do schowka-70% [OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny . Miłość i śmierć Cateriny - Andrew Nicoll - recenzja Andrew Nicoll to szkocki dziennikarz, poeta i autor opowiadań. Początkowo pracował jako drwal, później jako ekspert polityki pisał przez dziesięć lat na łamach ,,The Sun", obecnie oddaje się wyłącznie pisarstwu. Miłość i śmierć Cateriny - opis produktu: Gdzieś w Ameryce Łacińskiej jest nadmorskie, niewielkie państwo, niemal policyjne, w którym nieustannie wszyscy są śledzeni i inwigilowani.

Cała historia zawarta została w tytule, jak jednak będzie wyglądać? Tego musicie dowiedzieć się sami. Mimo pewnej prostoty książka ta jest porywająca jak głosi napis na okładce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI