Dobre maniery, czyli savoir vivre dla dzieci. Rodzina Wafelków

Dobre maniery, czyli savoir vivre dla dzieci. Rodzina Wafelków - Joanna Krzyżanek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Krzyżanek
WYMIAR
3,98 MB
NAZWA PLIKU
Dobre maniery, czyli savoir vivre dla dzieci. Rodzina Wafelków.pdf
ISBN
6637128315654

OPIS

Dobre maniery - warto je znać, warto je mieć! Dobrze wiedzieć, jak być uprzejmym i co wypada (a czego nie wypada). Tym razem Rodzina Wafelków, słynąca z dobroci i poczucia humoru, podpowiada co robić w sytuacjach bardziej i mniej codziennych.W książce odpowiedzi na pytania:- Kto powinien pierwszy podawać rękę?- Ile czekoladek można zjeść podczas przyjęcia urodzinowego?- Jakie numery telefonów trzeba znać, aby wezwać pomoc?- Czy wypada oglądać film, kiedy przyszli goście?- Jak długo można rozmawiać przez telefon?oraz wiele innych.Wyjątkowo przyjemna nauka dobrych manier.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Dobre maniery - warto je znać, warto je mieć! Dobrze wiedzieć, jak być uprzejmym i co wypada (a czego nie wypada). Tym razem Rodzina Wafelków, słynąca z dobroci i poczucia humoru, podpowiada co robić w sytuacjach bardziej i mniej codziennych. [email protected] Pobierz Katalog 2021 OFERTA DLA PRZEDSZKOLI OFERTA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OFERTA DLA SZKÓŁ ŚREDNICH Dobre maniery dla dzieci Rodzina Wafelków Dobre maniery dla dzieci.

Z tego co udaje mi się dosłyszeć zza zamkniętych drzwi dziś w programie nauka eleganckiego chodzenia oraz przypomnienie o konieczności przepuszczania kobiet w ... Aktualności . Wszystkie ; Wydarzenia Lista produktów kategorii DOBRE WYCHOWANIE/SAVOIR-VIVRE / KSIĄŻKI DLA DZIECI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI