Złodziej. Cykl Isaac Bell

Złodziej. Cykl Isaac Bell - Clive Cussler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clive Cussler
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
Złodziej. Cykl Isaac Bell.pdf
ISBN
9410620718219

OPIS

Isaac Bell w wyścigu o rewolucyjny wynalazek, który może zadecydować o losach nadciągającej wojnyRok 1910. Luksusowy transatlantyk „Mauretania” płynie do Nowego Jorku. Na pokładzie są dwaj niemieccy naukowcy, autorzy epokowego wynalazku. Isaac Bell, najlepszy śledczy Agencji Detektywistycznej Van Dorn, udaremnia próbę porwania uczonych, lecz wkrótce jeden z nich zostaje zamordowany.Kim jest morderca? Czym jest ten wynalazek, cenniejszy niż ludzkie życie? Dlaczego dwa gangi walczą o niego na śmierć i życie? I kim jest człowiek zwany Akrobatą, który usiłuje go wykraść za wszelką cenę?

Cykl Isaac Bell; Złodziej. Cykl Isaac Bell.

Luksusowy transatlantyk „Mauretania" płynie do Nowego Jorku. Na pokładzie są dwaj niemieccy naukowcy, autorzy epokowego wynalazku. Opis: Złodziej - Cussler Clive.

POWIĄZANE KSIĄŻKI