Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury

Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury.pdf
ISBN
4889858440464

OPIS

Wszystko o ZIOŁACH i ich zastosowaniu w medycynie naturalnej i kosmetyce.Naucz się je rozpoznawać, zbierać i wykorzystywać ich moc.W książce między innymi: syrop z kwiatów mniszka na przeziębienie, napar z owoców dzikiej róży na wzmocnienie odporności, wyciąg z kozłka lekarskiego na uspokojenie, a także toniki i maseczki ziołowe dla każdego rodzaju skóry czy ziołowe płukanki do zniszczonych włosów.Pomoc dla wszystkich ceniących siłę natury i pragnących ograniczyć stosowanie chemii w życiu codziennym.Polscy autorzy, polskie realia. Prosty, przejrzysty i zrozumiały język. Skuteczne, sprawdzone oraz czytelne pomysły do wykonania „krok po kroku".Zioła odkryją swoje tajemnice.

"Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury" to książka, która może przydać się w każdym domu.

W książce między innymi: syrop z kwiatów mniszka na przeziębienie, Zielarnia Jak czerpać ze skarbów natury- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). Ocena 5 / 5 61397 opinii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI