Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa)

Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa) - Nicola Yoon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Yoon
WYMIAR
12,21 MB
NAZWA PLIKU
Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa).pdf
ISBN
4946630120880

OPIS

Druga powieść autorki bestsellera „New York Timesa” PONAD WSZYSTKONatasha pochodzi z Jamajki, ale od ósmego roku życia mieszka w Nowym Jorku. Tu ma swoje życie, chłopaka, przyjaciół… Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. Natasha jest zrozpaczona i wściekła na ojca, bo to przez niego muszą wrócić na Karaiby. Jakby nieszczęść było mało, właśnie zdradził ją chłopak! Przyszłość jawi się w czarnych barwach... I wtedy zrządzenie losu, a może przeznaczenie, stawia na jej drodze Daniela. Czy można zakochać się w ciągu kilku godzin? Natasha uważa, że to niemożliwe. Zresztą, po co jej miłość, skoro niebawem znajdzie się w obcym kraju, wśród obcych ludzi…

oprawa miękka ze skrzydełkami. Wydawca: Dolnośląskie.

Tu ma swoje życie, chłopaka, przyjaciół… Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. Natasha jest zrozpaczona i wściekła na ojca, bo to przez niego muszą wrócić na Karaiby. Książka „Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa)" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Dolnośląskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI