[OUTLET] Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness

[OUTLET] Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness - Ewa Chodakowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Chodakowska
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness.pdf
ISBN
7552281902920

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swój styl życia i zadbać o kondycję. To wyjątkowy przewodnik na drodze przemiany wewnętrznej i zewnętrznej oraz osiągnięcia wymarzonej sylwetki pod okiem najpopularniejszej polskiej trenerki.Autorka zachęca czytelników do aktywności fizycznej przez cały rok. Motywuje i pokazuje, jak osiągnąć w tym czasie założone sobie cele. Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.Książka zawiera:- zestawy ćwiczeń na każdą partię ciała,- tabele planów treningowych i kontroli wyników,- liczne porady dietetyczne i motywacje na każdy miesiąc,- miejsca na notatki i na dokumentację swojej przemiany,- wskazówki dla osób ćwiczących,- kalendarz 2014/2015,- zdjęcia autorstwa Marleny Bielińskiej, znanej fotografki polskich i zagranicznych gwiazd.Ewa Chodakowska jest autorką bestsellera Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską, płyt DVD z treningami, aplikacji z ćwiczeniami oraz rekordzistką w największym ogólnopolskim treningu grupowym, a liczba jej fanów na Facebooku przekroczyła już pół miliona i wciąż rośnie!

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Opis: Rok z Ewą Chodakowską Twój dziennik fitness (Uszkodzona okładka) - Chodakowska Ewa, Kavoukis Lefteris. Outlet: uszkodzenie okładki bez wpływu na treść To będzie nasz rok! Marzenia zmienisz w realne efekty! Przez 12 miesięcy będę Twoją osobistą trenerką, towarzysząc ci w drodze do przemiany zewnętrznej i wewnętrznej. Opis.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Rok z ewą chodakowską twój dziennik fitness wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI