Optymalna dieta dla biegaczy. Jedz zdrowo i biegnij po sukces

Optymalna dieta dla biegaczy. Jedz zdrowo i biegnij po sukces - Nancy Clark | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nancy Clark
WYMIAR
12,28 MB
NAZWA PLIKU
Optymalna dieta dla biegaczy. Jedz zdrowo i biegnij po sukces.pdf
ISBN
5264021385455

OPIS

Biegaj lekko z nową dietą!ABC diety biegacza, czyli jak radzić sobie z głodem, zachciankami i zmęczeniemRozsądne odżywianie, czyli jak jeść, by dostarczyć organizmowi energii i pomóc w regeneracjiTen uparty tłuszcz, czyli jak bieganie i dieta pomagają pozbyć się nadmiaru zapasowego paliwaBieganie jest dziś jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Jeśli jesteś zapalonym biegaczem lub właśnie przymierzasz się do rozpoczęcia treningów, nie możesz przegapić tej książki. To poradnik napisany przez dwójkę wybitnych profesjonalistów: Jeffa Gallowaya, znakomitego biegacza, członka kadry olimpijskiej USA, oraz Nancy Clark, kreatywną dietetyczkę, zawodowo zajmującą się odżywianiem sportowców.Znajdziesz tu mnóstwo informacji na temat diety optymalnej dla biegaczy. Dowiesz się, co jeść, a czego unikać, jak stworzyć swój dzienny bilans kaloryczny i dlaczego tak trudno pozbyć się tłuszczu. Nauczysz się odczytywać potrzeby swojego organizmu i dostarczać mu właściwych składników. A potem zaczniesz biegać lekko jak piórko!Co powinni jeść biegacze?Odpowiedni poziom cukru we krwi = motywacjaSkładniki odżywcze potrzebne do regeneracji i odbudowyZdrowe zalecenia żywienioweŚniadanie - posiłek mistrzówSpalanie i Twój arsenał do walki z tłuszczemPlan odżywiania - posiłek za posiłkiemOdżywianie i mity na temat treninguMetoda marszobiegu GallowayaKluczowe koncepcje i przepisy Nancy ClarkRozwiązywanie problemów treningowychZapobieganie kontuzjom"Chcemy zaoszczędzić Ci zagmatwanych, sprzecznych i błędnych informacji na temat diety biegaczy. Prezentowana przez nas wiedza jest oparta na badaniach i na sposobach, które sprawdziły się w przypadku dziesiątek tysięcy zawodników..."Jeff Galloway

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Optymalna dieta dla biegaczy Podtytuł: Jedz zdrowo i biegnij po sukces Autor: Galloway Jeff , Clark Nancy : Tłumaczenie: Białas Wojciech Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion : Język wydania: polski Język oryginału: angielski Liczba stron: 232 Numer wydania: I Data premiery: 2015-06-03 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 230 x 10 x 170 Indeks: Biegaj lekko z nową dietą! ABC diety biegacza, czyli jak radzić sobie z głodem, zachciankami i zmęczeniem Rozsądne odżywianie, czyli jak jeść, by dostarczyć organizmowi energii i pomóc w regeneracji Ten uparty tłuszcz, czyli jak bieganie i dieta pomagają pozbyć się nadmiaru zapasowego paliwa dobiegu.pl Bieganie jest dziś jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Okładka miękka Rok wydania 2015 Tytuł Optymalna dieta dla biegaczy jedz zdrowo i biegnij po sukces Jeff Galloway, Nancy Clark Septem "Optymalna dieta dla biegaczy. Jedz zdrowo i biegnij po sukces" Jeff Galloway, Nancy Clark Mnóstwo informacji na temat diety optymalnej dla biegaczy - m.

jedz zdrowo i biegnij po sukces. Nutrition For Runners Galloway Jeff, Clark Nancy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI