Ja, Zeus, i ekipa z Olimpu

Ja, Zeus, i ekipa z Olimpu - Frank Schwieger | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frank Schwieger
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Ja, Zeus, i ekipa z Olimpu.pdf
ISBN
4627436118247

OPIS

Księga o przyjaźni greckich bogów i bohaterów.Już dość tego, na miłość boską! Od niemal 3000 lat ludzie opowiadają sobie Bóg wie jakie historie o greckich bogach i herosach. Najwyższy czas, aby prawda ujrzała światło dzienne. Od A jak „Achilles” do Z jak „Zeus”: najsłynniejsze podania greckiej mitologii - opowiedziane bez ogródek przez samych bogów i bohaterów!Dlaczego wielki bohater Achilles biega w damskich ciuchach, a Apollo tak namiętnie przytula drzewa? Co królowa piękności Afrodyta i złote jabłko mają wspólnego z koniem trojańskim? Dlaczego Ariadna nazywana jest „beksą z Naksos”? I jaką w tym wszystkim rolę gra Zeus? Oto opowieści z pierwszej ręki, opowiedziane słowami samych bohaterów tej książki.Dwadzieścia cztery opowieści z życia największych greckich bogów, bogiń, herosów i heroin. Każda z historii poprzedzona jest żartobliwą i wnikliwą ankietą o bohaterze, jego pochodzeniu, cechach charakteru, rodzinie, sympatiach, antypatiach oraz ulubionych zajęciach.Oryginalne, zabawne, wierne klasycznym podaniom, a przy tym ułatwiające zapamiętywanie przedstawienie mitologii greckiej.Frank von Schwieger - historyk specjalizujący się w historii antycznej. Pracuje jako nauczyciel historii z dziećmi.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Księga o przyjaźni greckich bogów i bohaterów. Już dość tego, na miłość boską! Od niemal 3000 lat ludzie opowiadają sobie Bóg wie jakie historie o greckich bogach i herosach.

Od A jak Achilles do Z jak Zeus: najsłynniejsze podania greckiej mitologii opowiedziane bez ogródek przez samych bogów i bohaterów! EBook Ja, ZEUS, i ekipa z Olimpu - mobi, epub / Frank Schwieger , 27,22 zł, Księga o przyjaźni greckich bogów i bohaterów. Już dość tego, na miłość boską! Od niemal 3000 lat ludzie opowiadają sobie Ja, Zeus, i ekipa z Olimpu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI