Ja, Cezar, i ekipa z Kapitolu

Ja, Cezar, i ekipa z Kapitolu - Frank Schwieger | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frank Schwieger
WYMIAR
6,72 MB
NAZWA PLIKU
Ja, Cezar, i ekipa z Kapitolu.pdf
ISBN
2997741273867

OPIS

Uwaga, nadchodzą Rzymianie! I ich historia opowiedziana całkiem inaczej.Starożytni Rzymianie są oburzeni na współczesnych ludzi i ich nudne półkłamstwa na temat rzymskich lat świetności. Nareszcie Romulus, Cezar i Neron oraz ich przyjaciele dochodzą do głosu i mogą opowiedzieć całą prawdę o sobie samych.Z tej książki dowiesz się między innymi: dlaczego Romulus zawsze jest taki wściekły? Jak to się stało, że kilka hałaśliwych gęsi uratowało Kapitol? Jakim cudem Kleopatra dobrowolnie pozwoliła owinąć się w pełen kurzu dywan? I dlaczego dwóch najlepszych przyjaciół musiało stanąć przeciwko sobie w walce gladiatorów? Księga przyjaźni ze starożytnego Rzymu: Cezar & spółka na żywo i bez ogródek opowiadają o swoich przygodach.Oryginalne, zabawne, ułatwiające zapamiętywanie przedstawienie historii starożytnego Rzymu. Dodatkowo ekstraquiz.Frank von Schwieger - historyk specjalizujący się w historii antycznej. Pracuje w szkole jako nauczyciel. Autor książek dla dzieci i młodzieży.

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. Strona główna / Rodzaje / do czytania / Ja, CEZAR, i ekipa z Kapitolu - Frank Schwieger.

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ ... Uwaga, nadchodzą Rzymianie! I ich historia opowiedziana całkiem inaczej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI