Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów

Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów - Katarzyna Bosacka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bosacka
WYMIAR
11,38 MB
NAZWA PLIKU
Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów.pdf
ISBN
5746789212618

OPIS

Egzotyczne oleje, które cudownie leczą raka, jagody pożerające tkankę tłuszczową we śnie, napoje oczyszczające krew, sproszkowane wodorosty odpędzające złe moce. Media, a zwłaszcza internet, pełne są mitów na temat żywności i żywienia, zachęt do jedzenia pączków z buraków, „kotletów” z kaszy manny czy picia kawy z olejem kokosowym.Czas na porządek w tym śmietniku informacyjnym!"Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów" Katarzyny Bosackiej pomoże odnaleźć się w zalewie opinii i masie produktów, by robić racjonalne, zdrowe i tanie zakupy. Dowiesz się z niego m.in., że olej kokosowy jest gorszy niż smalec, mleko sojowe czy migdałowe nigdy nie zastąpi krowiego, a gluten jest… pyszny i zdrowy.Poręczna forma: niemal 300 haseł opisujących poszczególne produkty, w alfabetycznym układzie.Najnowszy stan wiedzy poparty badaniami naukowymi.Produkty tradycyjne oraz nowości, które dopiero zdobywają polski rynek.W każdym haśle: opis, zalecenia dietetyczne, wskazówki, jak kupować, i ciekawostki.Weź leksykon na zakupy i wybieraj tylko dobre produkty.Katarzyna Bosacka, dziennikarka, osobowość telewizyjna i autorka programów "Wiem, co jem, i wiem, co kupuję" od ponad 20 lat tropi oszustwa producentów żywności i namawia konsumentów do wnikliwego studiowania etykiet. Jest niestrudzoną ambasadorką kuchni polskiej, chleba na prawdziwym zakwasie i ogórków kiszonych.Trzykrotnie otrzymała Kryształowe Pióro – najbardziej prestiżową nagrodę dla najlepszych dziennikarzy naukowych w Polsce. Za najlepszy program poświęcony ochronie konsumentów zdobyła główną nagrodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów „Libertas et Auxilium”, za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej – Laur Ekoprzyjaźni, a za propagowanie jedzenia ryb – Srebrną Łuską Pana Karpia. Niezwykle wysiko ceni sobie Telekamerę przyznaną przez fanów programu "Wiem, co jem, i wiem, co kupuję".

Możesz wyjść z tego spotkania z darmową książką z autografem ... Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.

Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Informacje o Czy wiesz co jesz leksykon dobrych zakupów - 9625539849 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-08-24 - cena 30,08 zł Egzotyczne oleje, które cudownie leczą raka, jagody pożerające tkankę tłuszczową we śnie, napoje oczyszczające krew, sproszkowane wodorosty odpędzające złe moce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI