Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót

Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót - Stefan Darda | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Darda
WYMIAR
7,14 MB
NAZWA PLIKU
Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót.pdf
ISBN
2816993765029

OPIS

Znany przemyski fryzjer, Olgierd Lang, popełnia samobójstwo w dniu, w którym jego niesłusznie skazany na długoletnią odsiadkę siostrzeniec opuszcza zakład karny. Jakub Domaradzki nie może uwierzyć, że jego wuj dobrowolnie targnął się na własne życie, a tajemniczy list pożegnalny pozostawiony przez Langa zdaje się mnożyć znaki zapytania. Tropy prowadzą do najcenniejszego zabytku Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Czy tysiącletnia bizantyńska gemma określana mianem amuletu magicznego skrywa nieznane dotąd tajemnice? Czy w połączeniu ze swoją zaginioną bliźniaczką jest w stanie ożywić zmarły czas? Świadom niebezpieczeństwa, jakie zaczyna mu grozić, Domaradzki postanawia znaleźć odpowiedzi na te pytania. Pewien chłopiec, który kilka lat wcześniej uległ koszmarnemu wypadkowi, bardzo potrzebuje pomocy, a gemma zmarłego czasu może być dla niego jedyną deską ratunku…

Olgierd Lang, znany przemyski fryzjer, popełnia samobójstwo w dniu, w którym zakład karny opuszcza jego siostrzeniec. Chłopak spędził tam sporo lat i został niesłusznie skazany.

już od 12,12 zł - od 12,12 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Przebudzenie zmarłego czasu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI