Lepsza niż ja

Lepsza niż ja - Louise O'Neill | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise O'Neill
WYMIAR
7,33 MB
NAZWA PLIKU
Lepsza niż ja.pdf
ISBN
8484094946363

OPIS

Wyobraź sobie, że zostałaś zaprojektowana, by być idealną.Wyobraź sobie, że twoje imię zawsze pisze się małą literą.Wyobraź sobie, że od zawsze mieszkasz w szkole, w której uczysz się, jak stać się najpiękniejszą, najszczuplejszą i najlepiej ubraną. W której nieustannie porównujesz się z „przyjaciółkami”.Wyobraź sobie, że najważniejsze dla ciebie jest miejsce w rankingu doskonałości, bo tylko od niego będzie zależało zainteresowanie mężczyzn. To ono określi, co się z tobą stanie, gdy skończysz szkołę.Musisz być piękna. Musisz być dobra. Musisz być uległa.Czy naprawdę chcesz tak żyć?"Połączenie "Wrednych dziewczyn" i "Opowieści podręcznej".Vagenda"Świat jak z "Opowieści podręcznej". Tylko jeszcze gorszy."Marynia Bicz"Głęboka, ponura i przerażająco prawdopodobna historia"Marie Claire

31 likes. Wysyłajcie zdjęcia na email ! - [email protected] To nie jest mój problem.

Przeczytaj opis książki "Lepsza niż ja" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Lepsza niż ja". Jesteś lepsza niż kokaina Nie bój, nie bój, nie bój się Dzisiaj ja pocałuję Cię Jesteś jakby z innej bajki, a ja bajki czytać chcę Na dzień dobry i dobranoc, tylko Tobie przecież wiesz Na gitarze Tobie gram, bukiet kwiatów Tobie dam Gdy zapukasz do mych drzwi, ja otworzę i zaśpiewam Ci Hej dziewczyno, dziewczyno jedyna Lepsza niż ja | | KSIĄŻKI \ Literatura piękna \ Powieść społeczno-obyczajowa | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Informacje o LEPSZA NIŻ JA - 9203417069 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI