Last Minute Prawo Cywilne Część I (2019)

Last Minute Prawo Cywilne Część I (2019) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,86 MB
NAZWA PLIKU
Last Minute Prawo Cywilne Część I (2019).pdf
ISBN
2556128072048

OPIS

Metoda na egzamin z Kodeksu cywilnegoCenisz czas spędzony nad podręcznikami? Nie możesz doczekać się nocnego wkuwania do egzaminu z cywila? Drżysz z radości na myśl o gąszczu przepisów, przez które będziesz się przedzierał? W takim razie omijaj tę książkę z daleka: to pozycja zarezerwowana wyłącznie dla studentów, którzy wybierają skuteczne oraz szybkie rozwiązania i zdają egzamin w pierwszym terminie.Wszystko, czego musisz nauczyć się przed egzaminem z KCPublikacja opracowana przez Annę Gólską przedstawia dwie pierwsze księgi Kodeksu cywilnego: Część ogólną (art. 1–125 k.c.) oraz Własność i inne prawa rzeczowe (art. 140–352 k.c.), a także wybrane zagadnienia z Ustawy o księgach wieczystych i hipotece, Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz Ustawy o zastawie rejestrowym."Last minute Prawo Cywilne cz. I" jest właśnie dla Ciebie, jeżeli:lubisz mieć wszystkie informacje w jednym miejscu, podane w przystępny sposób;łatwiej uczy Ci się z książek zawierających wiele elementów graficznych, takich jak diagramy i tabelki;chcesz poznać przykłady z życia dotyczące prezentowanych zagadnień – wyróżniono je w ramkach;zamierzasz zdać egzamin z KC w pierwszym terminie i skorzystać z długich wakacji.

1" - oprawa miękka - Wydawnictwo Od.Nowa.. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2019 r.

Prawo rodzinne i opiekuńcze 2020. Powtórka do egzaminu z KRO może być przyjemna Przekonaj się, że z nasza książka z serii Last minute to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o pomoc w przygotowaniach do egzaminu z prawa rodzinnego i opiekuńczego. Książka Last Minute Prawo Cywilne Część I 2021 - Gólska Anna Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h W tej części omówiono trzecią i czwartą księgę Kodeksu cywilnego: Zobowiązania (art.

POWIĄZANE KSIĄŻKI