Mędrzec kaźni

Mędrzec kaźni - Tomasz Kowalski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Kowalski
WYMIAR
7,19 MB
NAZWA PLIKU
Mędrzec kaźni.pdf
ISBN
2946672497810

OPIS

Wiosna 1939 roku, Paryż. Wojna wisi w powietrzu. Amerykański dziennikarz przyjeżdża, by przeprowadzić wywiad z miejskim katem. Młody człowiek ma w głowie dokładny scenariusz rozmowy, ostatecznie jest profesjonalistą. Nie podejrzewa, że w jego planach coś mógłby zmienićstraszy pan, który co prawda przez całe lata wykonywał dość krwawą profesję, ale tak naprawdę nie ma pojęcia czego oczekuje przeciętny czytelnik gazety.Autor zadbał, żebyśmy otrzymali wysmakowaną opowieść, która jest jednocześnie ważnym głosem w dyskusji nie tylko o karze głównej, ale wszelkich zinstytucjonalizowanych formach zabijania i naszym przyzwoleniu na nie. Kameralna apokalipsa w mieszkaniu na trzecim piętrze paryskiej kamienicy uświadamia, że od pytań o źródła powszechnej hipokryzji nie ma ucieczki.

Data zakończenia 2017-10-17 - cena 9,56 zł Wiosna 1939 roku, Paryż. Wojna wisi w powietrzu.

Przeczytaj recenzję Mędrzec kaźni. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Mędrzec kaźni już od 8,95 zł - od 8,95 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI