Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Część 6 Poziom C1-C2

Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Część 6 Poziom C1-C2 - Filip Radej | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Filip Radej
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Część 6 Poziom C1-C2.pdf
ISBN
3717095326586

OPIS

Szósta, ostatnia część z serii. Książka znacznie poszerza znajomość zaawansowanych struktur językowych i zagadnień gramatycznych na poziomie zaawansowanym oraz jest doskonałym treningiem dla umysłu i zdolności tłumaczeniowych. W zestawie płyta CD (mp3) z ponad sześciogodzinnymi nagraniami do ćwiczenia wymowy.Książka przeznaczona jest dla wszystkich dążących do wzbogacenia i urozmaicenia struktur gramatycznych używanych w języku angielskim.Książki z tej serii są jak osobisty nauczyciel: przetestujesz z nimi swoją wiedzę, dostaniesz wskazówki dotyczące użycia nowych wyrażeń, ciekawostek językowych i często popełnianych błędów. Z płytą poćwiczysz wymowę i płynność porozumiewania się. Przekonasz się, ile możesz się jeszcze nauczyć i w jak prosty i przystępny sposób.Książka zawiera:omówienie tematów takich jak: użycie gerund/infinitive, struktury z to+gerund, specyficzne punkty dotyczące mowy zależnej i strony biernej, struktury have sth done, happen to, mixed conditionals, inwersja, wyrażenia gramatyczne, imiesłowy, przyimki i inne,ponad 1200 zdań języka mówionego opracowanych dla potrzeb uczących się,wskazówki i objaśnienia, które wspomagają przyswajanie wiedzy i zrozumienie omawianych zagadnień,prosty i przejrzysty układ książki, umożliwiający ćwiczenie od samego początku, a jednocześnie sprawdzanie błędów i przyswajanie dodatkowej wiedzy,płytę CD (mp3) z ponad sześciogodzinnym kursem audio (lektorzy natywni) do ćwiczenia wymowy i porozumiewania się w dwóch wersjach: polsko-angielskiej i angielskiej.

Czytaj wpisy od Gettin' English i przekonaj się, że Twoja znajomość języka na wyższym poziomie zaawansowania jest bliżej niż myślisz. A1 - Angielski od podstaw A2 B1 B2. Angielski w tłumaczeniach.

A1 - Angielski od podstaw A2 B1 B2. Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka cz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI