Sweetbitter

Sweetbitter - Stephanie Danler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephanie Danler
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Sweetbitter.pdf
ISBN
3883521226958

OPIS

Smak, którego nie zapomniszWyobraź sobie, że tak jak Tess masz dwadzieścia dwa lata i właśnie zamieszkałaś w Nowym Jorku. Dostałaś pracę w jednej z renomowanych restauracji. I zaczynasz wyjątkową, pobudzającą wszystkie zmysły lekcję życia…Najlepsze wina, ostrygi i koka. Mięsiste figi i trufle. Słodycz miłości i pożądania. Gorycz porażki i poniżenia. Wyrafinowany smak i żądza.Ta powieść pozostawi cię bez tchu, ale zaostrzy twój apetyt…***Świetna robota... Wspaniale napisana książka... Danler jest znakomita, a Sweetbitter to Kitchen Confidential na miarę naszych czasów.Dwight Garner, „The New York Times”Inteligentna, smakowita... Gorąca książka naładowana zmysłowością.„The Washington Post”Ten debiut to kwintesencja opowieści o dorastaniu, do tego osadzona w niezwykłym mieście, w którym nie ma miejsca na wyrzuty sumienia.„Publishers Weekly”Smakowity i inteligentny debiut Danler to tak naprawdę historia miłości rozgrywająca się w uzależniającym świecie restauracji.„People Magazine”

Season 2 wrapped up in August. The half-hour drama series w… Świetna robota...

They're not perfect- but they're not all completely damaged, either. Sweetbitter - Stephanie Danler Książka już od 15,96 zł - od 15,96 zł, porównanie cen w 26 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Sweetbitter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI