Skóra. Witamy uchodźców

Skóra. Witamy uchodźców - Iza Klementowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iza Klementowska
WYMIAR
7,16 MB
NAZWA PLIKU
Skóra. Witamy uchodźców.pdf
ISBN
2447297471826

OPIS

Są z różnych zakątków świata, gdzie groziło im zniewolenie lub śmierć. Przybyli z Iranu, Erytrei, Iraku, Czeczenii, Palestyny i Sudanu. Shirin, Elsa, Namir, Leyla, Nidal, Awad. Każde z nich ma inną życiową historię, inną osobowość, inaczej patrzy na świat. Łączy ich jedno: są uchodźcami, którzy mieszkają w Polsce. W poruszającym reportażu Iza Klementowska opowiada o ich losach, o tym, jak znaleźli się w naszym kraju, jak wygląda ich codzienność, o czym marzą. Szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego słowo na „u” wywołuje u jednych lęk, u innych kompletną obojętność, a u jeszcze innych agresję. Rozmawia też z aktywistami społecznymi i artystami, dla których pomoc uchodźcom stała się sensem życia.

Witamy uchodźców (e-book) Twoja ocena. Ocena ogólna.

Dostawa do UK zawsze tylko £1.90! Qty: lub Są z różnych zakątków świata, gdzie groziło im zniewolenie lub śmierć. ... £7.20 - Są z różnych zakątków świata, gdzie groziło im zniewolenie lub śmierć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI