Odwet

Odwet - Claire Douglas | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire Douglas
WYMIAR
5,91 MB
NAZWA PLIKU
Odwet.pdf
ISBN
4380319025109

OPIS

Choć Libby Hall potrzebuje chwili wytchnienia, nigdy nie rozważała wzięcia urlopu. Aż do momentu, gdy dostaje ulotkę o z atrakcyjną propozycją zamiany domów, którą bez wahania przyjmuje. Po przeprowadzce do posiadłości Heywoodsów dziewczyna zaczyna jednak popadać w paranoję, że jest obserwowana. W jej domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Gdy Libby postanawia wrócić do swojego komfortowego, ale niedoskonałego życia, jest już za późno. Odkrywa sekret Heywoodsów. Ktoś zastawił na nią pułapkę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra. Nic już w życiu Libby nie będzie takie samo. Mocny thriller z nieoczywistym, zaskakującym zakończeniem.

Ocena; thriller USA 1990, 124 min Trzymający w napięciu, gwiazdorsko obsadzony thriller sensacyjny wyreżyserowany przez Tony'ego Scotta, twórcę takich hitów jak "Top Gun", "Karmazynowy przypływ" czy "Fan". To odwet za uwięzienie Nawalnego. "Czarna lista Rosjan".

Główną rolę w filmie zagrał utalentowany młody aktor, Antoine Oliver Pilon, znany polskiej publiczności z filmu „Mama" Xaviera Dolana. Giertych bierze odwet - napisała "Wyborcza". Prokuratura odpowiada: Działania są legalne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI