Modlitwy polskich świętych

Modlitwy polskich świętych - Marek Wójtowicz SJ | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Wójtowicz SJ
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
Modlitwy polskich świętych.pdf
ISBN
8317683686914

OPIS

Jan Paweł II, Faustyna Kowalska, Albert Chmielowski i inni święci rodacy… znamy ich dobrze i jesteśmy pewni, że czuwają nad naszym życiem i naszym krajem. Warto zainspirować się ich refleksjami, wyciszyć się i razem z nimi zanurzyć się w modlitwie. Te wspólne chwile podniosą nasze dusze ku Bogu i przypomną, jak wielką wartością jest umiłowanie Ojczyzny.Niniejsza książka, oprócz pięknych modlitw, zawiera biografie i wizerunki kilkunastu świętych i błogosławionych Polaków. Pomogą one zaprzyjaźnić się z tymi, którzy poprzedzili nas w ziemskim pielgrzymowaniu do Pana.Ks. Marek Wójtowicz (ur. 1958 roku) – jezuita, doktor teologii, rekolekcjonista, duszpasterz akademicki. Studiował filozofię w Krakowie (1980–1982), teologię w Warszawie (1982–1985) i na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie (1986–1991). Autor książek Święci z charakterem, Uczyć się wiary z Maryją, Spragnieni Nieba, a także licznych artykułów publikowanych m.in. w miesięczniku „Posłaniec Serca Jezusowego”.

Od każdego grzechu, wybaw nas, Panie. Opis: Modlitwy polskich świętych - Wójtowicz Marek. Jan Paweł II, Faustyna Kowalska, Albert Chmielowski i inni święci rodacy? znamy ich dobrze i jesteśmy pewni, że czuwają nad naszym życiem i naszym krajem.

Do ustalenia Wysyłka . Książka Modlitwy polskich świętych pochodzi z wydawnictwa WAM. Autorem książki jest Marek Wójtowicz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI