Einstein na wiązce światła

Einstein na wiązce światła - Jennifer Berne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Berne
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Einstein na wiązce światła.pdf
ISBN
3505269802228

OPIS

Książka opisująca życie Alberta Einsteina. Chłopca, który nigdy nie przestał zadawać pytań i całe życie zastanawiał się nad tajemnicami wszechświata, rozwiązując je jedna po drugiej. Dla wszystkich ciekawych świata dzieci i dorosłych !Chłopiec jedzie rowerem po zakurzonej drodze. Ale w wyobraźni pędzi z prędkością światła po promieniu słońca.W tym genialnym umyśle pojawi się jeden z najbardziej rewolucyjnych pomysłów, jakie kiedykolwiek wymyślono. Od chłopca nieskończenie zadziwionego cudem świata, Albert Einstein wyrósł na geniusza, który rzucił głębokie światło na nasze zrozumienie wszechświata.Jennifer Berne i Vladimir Radunsky zapraszają czytelnika, do podróży z Einsteinem, podróży pełnej ciekawości, śmiechu i nauki, która pokazuje potężny wpływ wyobraźni na życie człowieka.

Tytuł: ,,Einstein na wiązce światła" Autor: Jennifer Berne Ilustracje: Vladimir Radunsky Tłumaczenie: Katarzyna Radziwiłł Wydawnictwo: Muchomor Rok wydania: 2019 Objętość: chudzina Dla kogo: dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją , dla samodzielnych w czytaniu Kup teraz na Allegro.pl za 26,10 zł - EINSTEIN NA WIĄZCE ŚWIATŁA Jennifer Berne z miasta Gdańsk. Stan: nowy.

wydanie: pierwsze ... Ale w głowie wyobraża sobie, że wędruje z prędkością wykraczającą poza wyobraźnię, na wiązce światła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI