Zadbaj o mózg

Zadbaj o mózg - Daniel G. Amen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel G. Amen
WYMIAR
3,63 MB
NAZWA PLIKU
Zadbaj o mózg.pdf
ISBN
8423278730388

OPIS

Chroń mózg przed urazami, toksynami i stresem i trenuj go – by działał szybciej, sprawniej i wydajniej.Mózg jest narządem nauki, pracy i miłości – superkomputerem podtrzymującym nasze życie. Gdy on działa dobrze, my dobrze żyjemy.Doktor Daniel G. Amen prowadził długoletnie badania nad funkcjonowaniem mózgu i na ich podstawie opracował ten poradnik, który dostarcza nie tylko bogatej wiedzy teoretycznej – przedstawionej niezwykle przystępnym językiem – ale też praktycznych wskazówek. Czytelnik znajdzie tu wartościowe porady, m.in. na temat tego, jak się odżywiać by zdrowo myśleć; jak chronić mózg przed urazami i działaniem substancji toksycznych; jak odżywiać mózg witaminami i wzmacniać go treningiem umysłowym oraz ćwiczeniami fizycznymi; jak pozbywać się negatywnych myśli i przeciwdziałać stresom.

Sposób 1: znajmy granice czasu przed ekranem. Szczegóły: Zadbaj o mózg - Daniel Amen G. Tytuł: Zadbaj o mózg Autor: Daniel Amen G.

Gdy on działa dobrze, my dobrze żyjemy. Rusza kampania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Zadbaj o dziecięcy mózg!" promująca wprowadzanie domowych zasad ekranowych. Jej partnerem jest Fundacja Orange.

POWIĄZANE KSIĄŻKI