Wada

Wada - Robert Małecki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Małecki
WYMIAR
8,90 MB
NAZWA PLIKU
Wada.pdf
ISBN
9750714487359

OPIS

Są sprawy pogrzebane dawno temui świeże ślady świadczące o zbrodni.Tylko ciała brak.Groźne burze nad Chełmżą i nieznośne sierpniowe upały. Na leśnej polanie w pobliżu jeziora komisarz Bernard Gross trafia na pusty, zakrwawiony namiot. Stopniowo odkrywa wokół niego znacznie więcej śladów krwi.Wszystko wskazuje na brutalną zbrodnię, której ofiarą mogła paść młoda kobieta. Kłopot w tym, że Gross nie ma żadnego punktu zaczepienia. Brak ciała ofiary, narzędzia zbrodni i sprawcy. Zbyt wiele niewiadomych i zbyt wiele mylnych tropów, którymi musi podążyć, by w gęstniejącym mroku odnaleźć przerażającą prawdę.Prawdę, która odsłoni rodzinną tajemnicę sprzed wielu lat.

Od pierwszej strony widać olbrzymią pracę, jaką autor włożył w dopracowanie każdego elementu fabuły. Mistrzowsko i zarazem misternie skonstruowana zagadka kryminalna odgrywa absolutnie rolę pierwszoplanową. W naszym słowniku synonimów języka polskiego istnieje 236 wyrazów bliskoznacznych dla słowa wada.

W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wada znajduje się łącznie 236 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 18 różnych grup znaczeniowych. wada w etyce; Wada - stacja kolejowa w Akicie w prefekturze Akita; Światowa Agencja Antydopingowa (WADA); Zobacz też. Artykuły i przekierowania do artykułów zaczynające się od „Wada" Zobacz synonimy słowa wada w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI