Różany eter

Różany eter - Julia Gambrot | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Gambrot
WYMIAR
11,96 MB
NAZWA PLIKU
Różany eter.pdf
ISBN
2221219643798

OPIS

Róża Zimmerman, wychowanka sierocińca, dostaje się na pierwszy rok studiów medycznych, a jednocześnie musi rozwikłać tajemnicę związaną zeswoim pochodzeniem. Oprócz Róży rok akademicki zaczynają dwie inne studentki. Dziewczęta rozpoczynają niełatwą walkę o przetrwanie w męskimświecie, przeżywają pierwsze miłosne uniesienia, mierzą się z własnymi słabościami... Pozwól się przenieść w czasy, kiedy pierwsze kobiety wkraczały w świat medycyny.

Róża musi walczyć z własnymi słabościami, a jednocześnie — odkryć ... Różany eter - RECENZJE. Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji.

To jej spełnienie marzeń, ale i spore wyzwanie - nie tylko naukowe, ale i społeczne, gdyż przyjdzie Róży walczyć na każdym kroku z dyskryminacją płci pięknej. "Różany eter" jak najbardziej zasługuje na przeczytanie, choć nie spodziewajmy się dopracowanej na sto procent książki. Należy także wziąć pod uwagę, że jest to pierwsza książka autorki, z którą poradziła sobie naprawdę dobrze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI