Kiedyś po ciebie wrócę

Kiedyś po ciebie wrócę - Agata Czykierda-Grabowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Czykierda-Grabowska
WYMIAR
7,47 MB
NAZWA PLIKU
Kiedyś po ciebie wrócę.pdf
ISBN
4781147196467

OPIS

Roksana wraca do rodzinnego miasteczka po rocznej nieobecności. Ma jasny cel - musisię dowiedzieć, co spotkało Anię, która pewnej nocy jakby rozpłynęła się w powietrzu. Znajdzie tego, kto od samego początku kłamie. Zrobi to, chociaż w sieci przemilczeń i tajemnic niełatwo odnaleźć ścieżkę prowadzącą do prawdy…Bartek oddałby wszystko, żeby pomóc Roksanie odnaleźć zaginioną siostrę. Jest jej najwierniejszym przyjacielem od lat, od dawna też ma nadzieję, że dziewczyna poczuje do niego coś więcej. Gdy zaczyna między nimi iskrzyć, Roksana w końcu czuje, że żyje, i na chwilę zapomina o tragedii, która zniszczyła jej rodzinę.Czy jednak wybaczy mu, kiedy dowie się, co chłopak przed nią ukrywał?Czy można pokochać kogoś, kto ma tak wielką tajemnicę?

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: .

Znajdzie tego, kto od samego początku kłamie. Zrobi to, chociaż w sieci przemilczeń i tajemnic niełatwo odnaleźć ścieżkę ... Kup teraz na Allegro.pl za 27,28 zł - Kiedyś po ciebie wrócę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI