Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Poziom A1

Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Poziom A1 - Magdalena Filak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Filak
WYMIAR
4,13 MB
NAZWA PLIKU
Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Poziom A1.pdf
ISBN
5229476139141

OPIS

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować podstawy gramatyki języka angielskiego, poznając jednocześniezwroty przydatne w prostych sytuacjach komunikacyjnych, podręcznik Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim ponad 1000 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz płytę CD (mp3).To pierwsza część kursu do praktycznej nauki języka angielskiego, który łączy w sobie naukę gramatyki oraz umiejętności mówienia. Drugie, poszerzone wydanie wzbogacone zostało o kolejne zagadnienia i kurs audio w dwóch wersjach językowych (polsko-angielskiej oraz angielskiej).Książka doskonale sprawdzi się w roli osobistego nauczyciela języka angielskiego dla początkujących. Szczególnie przyda się samoukom oraz osobom, które chcą powtórzyć i uporządkować materiał gramatyczny na poziomie podstawowym.Dzięki niej:uzyskasz proste wskazówki dotyczące użycia przydatnych w życiu codziennym zwrotów i wyrażeń,otrzymasz wyjaśnienie podstawowych zasad gramatycznych,dowiesz się, jak unikać najczęściej popełnianych błędów,poćwiczysz wymowę, rozumienie ze słuchu i płynność mówienia (płyta CD).

Poziom B1-B2 + mp3. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Opis: Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Część 1-6 - Filak Magdalena, Radej Filip.

Część 2. Poziom B1-B2 + mp3 autorstwa Filak Magdalena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,38 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI