[OUTLET] Twój modowy notatnik

[OUTLET] Twój modowy notatnik - Adam Gutowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Gutowski
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Twój modowy notatnik.pdf
ISBN
2658480989753

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Moda cię stresuje? Nie wiesz, czy dobrze wyglądasz?Skorzystaj z wiedzy, doświadczenia i intuicji autora tego interaktywnego poradnika, a już nigdy nie powiesz, że nie masz się w co ubrać!Książka eksperta w dziedzinie mody, zagorzałego wielbiciela stylu, który kocha modę nie tylko za piękne ubrania i akcesoria, ale za to, że jest wszechobecna, że otacza nas pięknymi przedmiotami, że pomaga piękniej żyć. Autor pokazuje, jak interpretować trendy w modzie oraz wybierać topowe zjawiska i przedmioty, oswaja z tajnikami stylu. Nie narzuca swojego spojrzenia na modę, ale proponuje i pokazuje możliwości. Przekonuje, że moda może służyć poprawie samopoczucia kobiety, a nie być przykrym obowiązkiem, który ją ogranicza.Udowadnia, że mody można się nauczyć, a dobry wygląd jest możliwy do osiągnięcia dla każdej z nas.Adam Gutowski jest stylistą i dziennikarzem modowym. Wypromował w Polsce zawód stylisty i jako pierwszy go wykonywał. Prowadził działy mody w magazynach: Twój styl, Playboy, Cosmopolitan, Glamour.

zamówień niewysłanych): 0 zł Paczka w Ruchu: 6.99 zł Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty: 9.5 zł Paczka Pocztowa: 10.5 zł Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty (za pobraniem) : 11.5 zł Poczta Polska - Kurier 48 (za pobraniem): 13 zł Kurier DPD: 13 zł Poczta Polska - Kurier: 13 zł Paczka ... Moda cię stresuje? Nie wiesz, czy dobrze wyglądasz? Skorzystaj z wiedzy, doświadczenia i intuicji autora tego interaktywnego poradnika, a już nigdy nie powiesz, że nie masz się w co ubrać! Książka eksperta w dziedzinie mody, zagorzałego wielbiciela stylu, który kocha modę nie tylko za piękne ubrania i akcesoria, ale za to, że jest wszechobecna, że otacza nas pięknymi ... Twój modowy notatnik; Twój modowy notatnik . Adam Gutowski.

Towar z tej kategorii nie podlega wymia KsiążkaTwój modowy notatnik - OutletautorstwaAdam Gutowski ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Twój modowy notatnik - Outlet - Adam Gutowski (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies KsiążkaTwój modowy notatnik - OutletautorstwaAdam Gutowski ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Twój modowy notatnik - Outlet - Adam Gutowski (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Zaloguj się Opis: Twój modowy notatnik - Gutowski Adam. Moda cię stresuje Nie wiesz, czy dobrze wyglądasz Skorzystaj z wiedzy, doświadczenia i intuicji autora tego interaktywnego poradnika, a już nigdy nie powiesz, że nie masz się w co ubrać! Twój modowy notatnik (Adam Gutowski).

POWIĄZANE KSIĄŻKI