Śladami pierwszych chrześcijan

Śladami pierwszych chrześcijan - Henryk Pietras SJ | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Pietras SJ
WYMIAR
9,40 MB
NAZWA PLIKU
Śladami pierwszych chrześcijan.pdf
ISBN
3176360661981

OPIS

Wyprawa do początków chrześcijaństwaZwiedzanie Rzymu to nie tylko podziwianie zabytków, ale także podróżowanie po historii chrześcijaństwa. Obok monumentalnych, zachwycających bazylik w mieście znajdują się obiekty, które były świadkami życia Kościoła w pierwszych wiekach naszej ery. Niektórych miejsc w ogóle zaś już nie ma. Autorzy, znawcy świata starożytnego, opisują, jak mogły one wyglądać i jakie historie się z nimi wiązały.Przeczytaj i dowiedz się ponadto:Jak rzymianie świętowali rocznice śmierci bliskich zmarłych?Co tak naprawdę wiemy o pobycie św. Piotra w Wiecznym Mieście?Z jakiego powodu chrześcijanie unikali ustalonych tekstów modlitw?Czy rzeczywiście ginęli męczeńsko w Koloseum, jak to opisano w Quo vadis?W przewodniku znajdziesz:kody QR ułatwiające zlokalizowanie opisanych miejsc,piękne fotografie pozwalające rozpoznać poszczególne budynki,mapę kościołów, w których spotykali się pierwsi chrześcijanie.

Przewodnik kulturowy po wczesnochrześcijańskim Rzymie - Monika Ożóg, ks. Henryk Pietras SJ - opis książki: Wyprawa do początków chrześcijaństwa Zwiedzanie Rzymu to nie tylko podziwianie zabytków, ale także podróżowanie po historii chrześcijaństwa. Śladami pierwszych chrześcijan...

Przewodnik kulturowy po wczesnochrześcijańskim Rzymie autorstwa Pietras Henryk, Ożóg Monika , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł . Przeczytaj recenzję Śladami pierwszych chrześcijan.

POWIĄZANE KSIĄŻKI