Istria. Rijeka i Triest. Travelbook. Wydanie 1

Istria. Rijeka i Triest. Travelbook. Wydanie 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,95 MB
NAZWA PLIKU
Istria. Rijeka i Triest. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
8769649652531

OPIS

Istria ma wszystko, czego potrzeba, by miło spędzić wakacje. Są tu historyczne miasta pełne śladów rzymskich, bizantyjskich i weneckich, średniowieczne miasteczka malowniczo położone na zielonych wzgórzach, z labiryntem wąskich uliczek, oraz nadmorskie kurorty. Lazurowe wody Adriatyku zachęcają do kąpieli, nurkowania i żeglowania, pośród winnic i gajów oliwnych poprowadzono szlaki rowerowe, na odwiedzających czekają też jaskinie skrywające zjawiskowe formy naciekowe. Coś dla siebie znajdą także wielbiciele kuchni opartej na świeżych rybach i owocach morza, wzbogaconej znakomitą oliwą i truflami. Na stole nie zabraknie również lokalnych win i rakii.Rzymska Pula i weneckie RovinjBizantyjskie mozaiki w PorečuUrokliwe miasteczka na wzgórzachSpektakularne klify w StrunjanieKąpiele i nurkowanie w AdriatykuWino, rakija i polowanie na trufle

Rijeka i Triest. TERMIN WYSYŁKI 15.04.2019.

Travelbook - opis książki: Istria ma wszystko, czego potrzeba, by miło spędzić wakacje. Są tu historyczne miasta pełne śladów rzymskich, bizantyjskich i weneckich, średniowieczne miasteczka malowniczo położone na zielonych wzgórzach, z labiryntem wąskich uliczek, oraz nadmorskie kurorty. Istria.

POWIĄZANE KSIĄŻKI