Góry Świętokrzyskie. Kielce i Sandomierz. Travelbook. Wydanie 1

Góry Świętokrzyskie. Kielce i Sandomierz. Travelbook. Wydanie 1 - Krzysztof Bzowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bzowski
WYMIAR
4,24 MB
NAZWA PLIKU
Góry Świętokrzyskie. Kielce i Sandomierz. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
4557381081964

OPIS

Góry Świętokrzyskie to najstarszy łańcuch górski w Polsce z unikatowymi rumowiskami skalnymi - gołoborzami. Rozległe kompleksy leśne porastające wzgórza i doliny to zachowane fragmenty pradawnej Puszczy Świętokrzyskiej. W regionie znajdziemy wiele osobliwości geologicznych i paleontologicznych, ślady dawnego przemysłu, pochodzące zarówno z XIX w., jak i z czasów prehistorycznych, a także miasta i miasteczka z ciekawymi pamiątkami długiej i bogatej przeszłości.Świętokrzyski Park NarodowyKielce - miasto pięciu rezerwatówKrólewski SandomierzUrokliwe miasteczkaFascynujące ślady prehistoriiParki rozrywki w BałtowieTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Bzowski Krzysztof. Szczegóły książki: Numer ...

W... - Polska ksiegarnia w UK Świętokrzyski Park Narodowy, Kielce miasto pięciu rezerwatów, Królewski Sandomierz, Urokliwe miasteczka, Fascynujące ślady prehistorii, Parki rozrywki w Bałtowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI