Cień. Kroniki Kaitanu. Tom 1

Cień. Kroniki Kaitanu. Tom 1 - Michael Miller | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Miller
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
Cień. Kroniki Kaitanu. Tom 1.pdf
ISBN
9735988213657

OPIS

Zaskakująco świeża, porywająca kosmiczna opowieść o mrocznych siłach, o zdradzie, o szukaniu prawdy i o walce na śmierć i życie.Qole Uvgamut jest najlepszą poławiaczką cienia na Alaxaku, prymitywnej i biednej planecie na peryferiach. Do załogi statku poławiaczy dołącza ładowniczy Nev. Nikt nie wie, że to dziedzic arystokratycznego rodu, który występuje w przebraniu, aby zdobyć zaufanie Qole. Tajemnica wychodzi na jaw dopiero wtedy, gdy statek zostaje zaatakowany przez niszczyciel. Okazuje się, że nie tylko Nev i jego krewni mają plany wobec młodej Alaxakanki, rywalizujący ród również chce dopaść dziewczynę. Kluczowy jest tutaj cień – substancja, która stanowi niezwykłe źródło energii. Nev, syn głowy rodu, chce skłonić Qole do wzięcia udziału w badaniach nad cieniem. Po wymknięciu się z rąk wroga poławiaczka zgadza się polecieć z Nevem do siedziby jego rodu i poddać się badaniom prowadzonym przez stryja młodego arystokraty. Na miejscu okazuje się jednak, że ród Dracortów nie ma czystych intencji. Nev staje przed wyborem: ocalenie Qole lub lojalność wobec rodziny.Zachwycająca powieść dla fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko!

TOM 1 przekład: Dorota Radzimińska, Jakub Radzimiński wydawnictwo: Uroboros / GW Foksal ISBN: 978-83-280-5837-8 data premiery: 2019 data wydania: 2019/06/05 ... Cień . Adrianne Strickland, Michael Miller.

Cień (Michael Miller). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wydawnictwo Uroboros przygotowało dla nas wiele ciekawych premier, jedną z nich była książka Michael'a Miller'a i Adrianne Strickland „Cień".

POWIĄZANE KSIĄŻKI