Chronodieta. Co kiedy jeść

Chronodieta. Co kiedy jeść - Michael F. Roizen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael F. Roizen
WYMIAR
3,58 MB
NAZWA PLIKU
Chronodieta. Co kiedy jeść.pdf
ISBN
6005346250921

OPIS

Dowiedz się, jak codzienny dobór tego, co się je, a także pory jedzenia, mogą wpływać na stan zdrowia, energię, życie seksualne, tuszę, nastawienie do życia i starzenie się.Jak wykorzystać jedzenie do poprawy zdrowia i jakości życia.Doktor Michael Roizen - autor bestsellerowych książek z listy „New York Timesa” - i doktor Michael Crupain - odpowiedzialny za medyczną stronę talk-show „Dr Oz radzi” - przekonują, że wewnętrzny zegar kierujący naszym życiem – m.in. porą zasypiania i budzenia się – wpływa także na przyswajanie tego, czym się żywimy. Innymi słowy, że pora jedzenia jest równie ważna, jak to, co się je. Analizując wyniki najnowszych badań, autorzy kontestują zwyczaje związane z jedzeniem. Zalecają podporządkowanie się rytmowi dobowemu i burzą stereotypowe opinie o posiłkach. Burger z łososiem na śniadanie? Jak najbardziej!Wystarczy zastosować kilka prostych zasad:– dostarczać większość niezbędnych kalorii podczas śniadania bądź lunchu– nie jeść po zmroku, wyjątkiem mogą być surowe warzywa– pościć co najmniej 10–12 godzin na dobę– jeść codziennie posiłki tej samej wielkości i typu– nie ulegać stereotypom żywnościowym.Autorzy proponują 31-dniowy harmonogram ułatwiający zmianę nawyków żywieniowych, bo tylko ona pomoże uregulować wydatkowanie energii, poprawić nastawienie do życia i opóźnić proces starzenia. Oprócz praktycznych wskazówek, kiedy i co jeść, zalecają strategie na rozmaite zawirowania życiowe, wykorzystując do tego wiedzę o regułach, którymi rządzi się ludzki organizm. Radzą, czym się żywić, gdy dokucza stres, ogarnia smutek albo dopada złość wywołana głodem, co zjeść przed pierwszą randką, rozmową kwalifikacyjną czy podjęciem ważnej decyzji, a także jak się żywić, by zapobiegać nowotworom, cukrzycy i wielu innym chorobom i dolegliwościom.Ta wszechstronna, miarodajna i inspirująca książka pomoże ulepszyć nasze życie pod wieloma względami.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Chronodieta w praktyce. W książce "Chronodieta" znajdziemy wskazania co kiedy jeść - rutynowo codziennie, ale też co jeść w szczególnych okolicznościach - tu aż 30 najkorzystniejszych scenariuszy, jak dzięki jedzeniu pokonać wiosenne przesilenie, uodpornić się na stres czy przygotować się do bycia mamą. Chronodieta.

Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Chronodieta. Co kiedy jeść; Chronodieta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI