Planer do nauki angielskiego

Planer do nauki angielskiego - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,23 MB
NAZWA PLIKU
Planer do nauki angielskiego.pdf
ISBN
3275030765667

OPIS

Samodzielne planowanie nauki jeszcze nigdy nie było tak proste!"Planer do nauki angielskiego" to doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych bardziej roztrzepanych, jak i tych z natury uporządkowanych. Tym pierwszym pomoże opanować ciągły chaos, tym drugim – stworzy przestrzeń do zorganizowania sobie nauki właśnie tak, jak lubią.W zeszycie znajdziesz m.in.:• miejsce do zaplanowania całorocznej nauki,• przestrzeń do zapisywania nowych wyrażeń i słówek,• karty do zapisania reguł gramatycznych,• tabele, które możesz zapełnić czasownikami złożonymi (phrasal verbs),• strefę, w której spiszesz trudne i ciekawe słówka do wymowy,• specjalne strony, które można wykorzystać do stworzenia własnych fiszek.Dzięki planerowi zbierzesz w jednym miejscu wszystko to, co chcesz wiedzieć i zapamiętać. A fiszki wystarczy, że schowasz je do specjalnej koperty, którą umieściliśmy na końcu książki.

Tym pierwszym pomoże opanować ciągły chaos, tym drugim - stworzy przestrzeń do zorganizowania sobie nauki właśnie tak, jak lubią. Planer do nauki angielskiego. Bestseller 365.

Niemal każdy z nich możesz wykorzystać również w trakcie nauki języka obcego! Aktualizacja 2020: Pojawiło się już trochę „gotowców" - planerów stworzonych wyłącznie z myślą o nauce angielskiego ... Planer językowy. Czas na angielski to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć naukę języka angielskiego z codziennym planowaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI