Bieganie na weganie

Bieganie na weganie - Gniewomir Skrzysiński | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gniewomir Skrzysiński
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
Bieganie na weganie.pdf
ISBN
3001828682741

OPIS

Książka o świadomych wyborach, o bieganiu (nie tylko tym długodystansowym), jedzeniu trawy i kamieni przyrządzonych na setki różnych sposobów (no bo co ty jesz, skoro nie jesz mięsa, ryb, jaj, nabiału…) oraz pasji życia!Pomimo tego, że na kartach tej książki odnajdziesz wiele wskazówek dotyczących zarówno wegańskiego odżywiania, jak i biegania naturalnego, nie jest ona podręcznikiem prowadzącym w sposób akademicki przez świat tych dwóch zagadnień. Z wykształcenia nie jestem dietetykiem, nie skończyłem studiów na AWF, więc układanie diety dla Ciebie bądź narzucanie jakichkolwiek biegowych przekonań, a tym bardziej treningowych planów nie leży ani w moim interesie, ani w zakresie moich kompetencji.Ze wstępu

A do tego tłuszcze, czyli orzechy, pestki, awokado, oleje: z oliwek, sojowy, rzepakowy. Mięso nie jest potrzebne.

Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Weganie często się chwalą, że odkąd przeszli na dietę roślinną, szybciej się regenerują. Czy to możliwe? Jest to możliwe, pod warunkiem, że dbają o zróżnicowaną dietę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI