Obsydianowa komnata

Obsydianowa komnata - Douglas Preston | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Douglas Preston
WYMIAR
4,39 MB
NAZWA PLIKU
Obsydianowa komnata.pdf
ISBN
3088524705327

OPIS

Najnowsza część kultowej serii o agencie specjalnym FBI Aloysiusie Pendergaście, w znakomitym tłumaczeniu Jana Kraśki.Agent specjalny FBI A. X. L. Pendergast nie powrócił z ostatniej misji z Exmouth. Nikt nie wie, co się z nim stało, prawdopodobnie nie żyje. Zrozpaczona Constance, jego podopieczna, zaszywa się w tunelach i lochach ciągnących się pod nowojorską siedzibą Pendergasta.Pilnuje jej Proctor, jego ochroniarz, a mimo to Constance zostaje porwana przez nieznanych sprawców. Proctor udaje się w karkołomny pościg za Constance i jej porywaczem, który prowadzi go przez pół świata. Ale w tej sprawie nic nie jest takie, jakim się na początku wydaje. I zanim Proctor odkryje prawdę, może być już za późno...

Nikt nie wie, co się z nim stało, prawdopodobnie nie żyje. Zrozpaczona Constance, jego podopieczna, zaszywa się w tunelach i lochach ciągnących się pod nowojorską siedzibą... Napisz recenzję o produkcie: Obsydianowa komnata (e-book) Twoja ocena.

Chętnie sięgnę po wcześniejsze odsłony. W spisanych wrażeniach o "Karmazynowym brzegu" więcej ... Obsydianowa komnata - opis produktu: Najnowsza część kultowej serii o agencie specjalnym FBI Aloysiusie Pendergaście, w znakomitym tłumaczeniu Jana Kraśki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI