Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam... - Paulo Coelho | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulo Coelho
WYMIAR
6,12 MB
NAZWA PLIKU
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam....pdf
ISBN
7589640208798

OPIS

Każdy potrzebuje zwierciadła, w którym mógłby się przejrzeć.Pewnego dlatego jedna połowa świata rozgląda się za swoją drugą połową.Paulo Coelho w swojej książce opowiada o spotkaniu dwojga ludzi po latach rozłąki.Miłość, która w nich zasnęła, budzi się powoli, pośród wątpliwości i obaw przed porażką.Aby uwierzyć w drugiego człowieka,należy najpierw uwierzyć w siebie.Żyć w harmonii ze światem widzialnymi niewidzialnym. Odnaleźć prawdziwe oblicze Boga...Ale czy miłość jest w stanie uchronićprzed samotnością? Nie zapominajmy,że „Bóg ukrył piekło w samym sercu raju”.

Książka opowiada o poświęceniu dotychczasowego życia, a nawet wyparciu się wszystkiego, w imię miłości. Kilka słów o książce pt. "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam" Każdy potrzebuje zwierciadła, w którym mógłby się przejrzeć.

Nie jest on nam obcy. Zasłynął wieloma powieściami, które znalazły uznanie w kilkunastu krajach świata i zostały tłumaczone na wiele języków. Książka Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

POWIĄZANE KSIĄŻKI