Listy zza grobu. Cykl z Sewerynem Zaorskim. Tom 1

Listy zza grobu. Cykl z Sewerynem Zaorskim. Tom 1 - Remigiusz Mróz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
Listy zza grobu. Cykl z Sewerynem Zaorskim. Tom 1.pdf
ISBN
1849497943215

OPIS

Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.Dwadzieścia lat po śmierci ojca Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości. Zadbał o to, przygotowując je zawczasu i zlecając coroczną wysyłkę tego samego, pozornie przypadkowego dnia. Po czasie Kaja traktuje to już jedynie jako zwyczajną tradycję – aż do momentu, gdy w listach zaczyna dostrzegać drugie dno…Tymczasem do miasteczka po dwudziestu dwóch latach wraca Seweryn Zaorski. Patomorfolog i samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zrujnowany dom rodzinny Kai i rozpoczyna remont. W zniszczonym garażu odnajduje zamurowaną skrytkę z materiałami, które rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad…

"Listy zza grobu" przeczytałem z racji prowadzenia spotkania z Remigiuszem Mrozem podczas festiwalu Ja z przyjemnością sięgnę za jakiś czas po tom drugi. ...more. Listy zza grobu book.

Tym razem Remigiusz Mróz proponuje opowieść... Cykl książek Seweryn Zaorski. Listy zza grobu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI