Lato w Pensjonacie pod Bukami

Lato w Pensjonacie pod Bukami - Dorota Gąsiorowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gąsiorowska
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Lato w Pensjonacie pod Bukami.pdf
ISBN
8395850509056

OPIS

Czy istnieją miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości? I których urok spływa na gości jak ciepły, letni deszcz, obiecujący ukojenie i nowy początek?Stary, ale odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz.Prowadzi go atrakcyjna i dystyngowana starsza pani, Róża. Każdego roku przyjeżdżają tu osoby, które szukają swojego miejsca w życiu i czekają na swoją szansę, dzięki której odnajdą w końcu szczęście.Także tego roku Pensjonat stanie się przytuliskiem dla młodych małżeństw, zwaśnionych sióstr, dawnych kochanków i samotnych serc.Każdy pokój zdobi grafika z cytatem z wiersza Stachury lub piosenki Starego Dobrego Małżeństwa. Odczytane słowa ze ścian, niczym za dotknięciem magicznej różdżki, będą miały wpływ na późniejsze wydarzenia czytających je osób.A może tak właśnie działa poezja? Zmusza do zatrzymania i refleksji, a potem subtelnie podpowiada myślom nowy tor.Zapraszamy do Pensjonatu pod Bukami. Tego lata, jak zwykle, Pensjonat stanie się świadkiem nowych początków, sklejonych serc i tworzenia niezapomnianych chwil.

Autor, Krawczyk, Agnieszka Autor, Milli, Dorota. Autor, Lis, Agnieszka. Lato w pensjonacie pod bukami wyd.

Niemczynow, Magda Witkiewicz, Joana Szarańska. Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet. Lato w Pensjonacie pod Bukami (e-book) Dorota Gąsiorowska , Dorota Milli , Joanna Szarańska , Magdalena Majcher , Marzena Rogalska , Anna H.

POWIĄZANE KSIĄŻKI