Angielski w tłumaczeniach Gerund & Infinitive Poziom B1-B2

Angielski w tłumaczeniach Gerund & Infinitive Poziom B1-B2 - Adam Urban | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Urban
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
Angielski w tłumaczeniach Gerund & Infinitive Poziom B1-B2.pdf
ISBN
6146385209335

OPIS

Chcesz poznać całą prawdę o obliczach angielskiego czasownika? Stosowanie właściwych form jest dla Ciebie ważne? Dzięki tej książce, bez względu na to, kiedy i gdzie przyjdzie Ci użyć angielskich czasowników, będziesz wiedział, jak należy to robić i dlaczego. Sięgnij po tę książkę, jeżeli jesteś na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym (B1-C2).Książka jest kolejną ze znanej już serii W tłumaczeniach. Autor tego podręcznika, Adam Urban, specjalista w nauczaniu gramatyki angielskiej, przeprowadzi Cię przez logicznie ułożone tematy. Każdy z nich to wyjaśnienie zasad użycia poszczególnych zagadnień oraz odpowiednio dobrane zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i ćwiczeniami.Dzięki temu repetytorium zgłębisz wiedzę o angielskim czasowniku w jego trzech postaciach: gerund, infinitive oraz participle. Zrozumiesz każdą z nich, dzięki czemu wyeliminujesz błędy i zyskasz swobodę mówienia. Sięgnij po tę książkę, jeżeli jesteś na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym (B1-C2).• dowiesz się, jakie konsekwencje może mieć użycie błędnej formy czasownika• dzięki nowej metodzie nauki w prosty i przyjemny sposób poszerzysz swoją wiedzę• urozmaicisz konstrukcje używane na co dzień• poznasz różnorodne zagadnienia językowe, w praktyczny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie przyswoiszNa dołączonej płycie CD (mp3) znajdziesz ponad sześciogodzinny kurs audio. Pozwoli Ci on w każdej wolnej chwili ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność porozumiewania się w języku obcym.You can’t afford to miss reading this book.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Dzięki temu repetytorium zgłębisz wiedzę o angielskim czasowniku w jego trzech postaciach: gerund, infinitive oraz participle.

Przeczytaj recenzję Angielski w tłumaczeniach. Gerund & Infinitive + CD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI