Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych Poziom A2-B2

Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych Poziom A2-B2 - Katarzyna Janda | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Janda
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych Poziom A2-B2.pdf
ISBN
3122188743246

OPIS

Masz już dość sztampowych podręczników z niezbytprzydatnymi w świecie lwów biznesu przykładami? Chcesz jak najszybciej utrwalić angielską gramatykę, nie porzucając przy tym nauki słownictwa? A może po prostu wolisz niestandardowe rozwiązania? Żeby zostać grubą rybą międzynarodowego biznesu, wcale nie potrzebujesz grubych tomów: w książce Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych zawarliśmy wszystko, czego Ci potrzeba.W książce znajdziesz 28 rozdziałów poświęconych różnym zagadnieniom gramatycznym. Każdy rozdział to zestaw bazujących na słownictwie biznesowym ćwiczeń, dzięki którym utrwalisz poznane tematy gramatyczne. Zawarte w książce glosariusze pomogą natomiast w opanowaniu niezbędnych słówek.Dzięki naszej książce:- podszkolisz znajomość gramatyki, wykonując ćwiczenia o tematyce biznesowej na kolejnych poziomach zaawansowania (A2-B2),- poznasz wiele praktycznych wyrażeń z dziedziny biznesu oraz nauczysz się używać ich w kontekście,- utrwalisz poznane słowa, uzupełniając przygotowane przez nas glosariusze.

Przeczytaj recenzję Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych.

W książce znajdziesz 28 rozdziałów poświęconych różnym zagadnieniom gramatycznym.Każdy rozdział to zestaw bazujących na słownictwie biznesowym ćwiczeń, dzięki którym utrwalisz poznane ... Informacje o ANGIELSKI BIZNESOWY W ĆW. GRAMATYCZNYCH A2-B2 - 8117245439 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI