Porozmawiajmy o pierwszej miłosci

Porozmawiajmy o pierwszej miłosci - Kim Holden | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kim Holden
WYMIAR
8,43 MB
NAZWA PLIKU
Porozmawiajmy o pierwszej miłosci.pdf
ISBN
6418034493933

OPIS

„Pierwsza miłość.To coś więcej niż uczucie.To siła.To coś, co siedzi głęboko w nas.Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i odwzajemnione, wtedy dzieje się magia.Pierwsza.Miłość.”Kim HoldenNowe, niesamowite doznanie, ukradkiem skradzione spojrzenia, pierwsze pocałunki i motyle w brzuchu… Pierwsza miłość może czegoś nauczyć, ale też zgubić.Słodka, gorzka, ekscytująca, a może też rozrywająca serce?Czy pierwszej miłości się nie zapomina?Autorki znane z list bestsellerów, opowiadają o pierwszej miłości i związanych z nią emocjach. Zapraszamy, porozmawiajmy o pierwszej miłości!

Inne dokumenty: Pozostałe powieści, MISZCZUK KATARZYNA BERENIKA, M, EBooki, kufajka €5.08 - „Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie.

W edycji 2018 znaleźli się: Maria Halber, Marcin Pierzchliński, Marcin Podlaski, Katarzyna Szaulińska, Antonina M. Tosiek i ... EBook Porozmawiajmy o pierwszej miłości - mobi, epub / Anna Dąbrowska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Elżbieta Rodzeń, K.N.

POWIĄZANE KSIĄŻKI