Modlitewnik kościelny. Być bliżej Ciebie

Modlitewnik kościelny. Być bliżej Ciebie - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Modlitewnik kościelny. Być bliżej Ciebie.pdf
ISBN
9850965344143

OPIS

Modlitewnik kościelny został opracowany jako praktyczna pomoc dla wiernych, którzy modlą się w kościele, adorują Pana Jezusa oraz uczestniczą we Mszach Świętych i nabożeństwach. Wierni na jego kartach znajdą wiele nabożeństw, rozważań, modlitw okazjonalnych i kanonicznych, litanii oraz adoracji, a także mszalik, dzięki któremu bardziej świadomie będą mogli uczestniczyć w Mszy Świętej. Ich dobór pomoże każdemu chrześcijaninowi wypraszać łaski, dziękować za nie i przepraszać za codzienne uchybienia.Polecamy go zarówno do użycia w zaciszu domowym, jak i jako tzw. modlitewnik „ławkowy”, który można na stałe pozostawić w kościele, by służył wiernym odwiedzającym świątynię. Wygodny format i odpowiednia czcionka sprawia, że jest bardzo praktyczny w użytkowaniu.

Dodaj do zapytania. Wydawnictwo:Dom Wydawniczy Rafael Autor: Praca zbiorowa ISBN: 9788366250253 Format 110×160 mm Stron: 112 Wydanie: kwiecień 2019r.

Być bliżej Ciebie Autor: Praca zbiorowa ISBN: 9788366250253 Oprawa: Miękka Liczba stron: 112 Format: 110x160 Wydawca: Wydawnictwo Rafael Modlitewnik kościelny został opracowany jako praktyczna pomoc dla wiernych, którzy modlą się w kościele, adorują Pana Jezusa oraz uczestniczą we Mszach Świętych i ... Lista produktów kategorii MODLITEWNIKI I NABOŻEŃSTWA. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI